Żel do wybielania zębów

 

Jednym ze sposobów na to by być lubianym i wyglądać dobrze jest uśmiechnie się. Badania pokazują że uśmiech jest konieczny do nawiązania nowych relacji i bardzo ważny w ocenie innych ludzi patrząc nas nas. Żeby jednak ładne się uśmiechać trzeba mieć piękne, białe żeby które sprawią że uśmiech będzie jeszcze bardziej olśniewający. Niesamowita metodą na piękny uśmiech jest właśnie żel do wybielania zębów. Jednym z takich preparatów jest iBrigt. Ten nowoczesny i niezwykle skuteczny preparat wybieli twoje żeby bez konieczności drogocennych wizyt i stomatologa. Właściwie nie musisz nawet wychodzić z domu. Jest on o tyle skuteczny że po miesiącu twoje żeby zmienia barwę nawet o kilka odcieni. A to dopiero efekty początkowe. Wielu osobom udało się w prosty sposób uzyskać imponujące rezultaty. Dodatkowo wzmacnia on zęby i dziąsła, przy czym nie działa szkodliwe na szkliwo. Można wiec powiedzieć że jest idealnym rozwiązaniem dla problemów z niezbyt olśniewającym uśmiechem.

 

Skład:

Jeśli chodzi o skład żelu do wybielania zębów jest on bogaty w cenne substancje takie jak Sodium Perforator. Ten składnik właśnie jest główną formułą działającą wybielająco. To dzięki niemu odcień naszych zębów będzie znacznie jaśniejszy a nasze zęby w ciągu dosłownie kilku tygodni przejdą niesamowitą metamorfozę. Natomiast kryształki wydroksyapatytowe odpowiedzialne są za zlikwidowanie przebarwień co z kolei poprawia koloryt zęba i sprawia ze jest on bardziej jednolity. dzięki czemu mamy do czynienia z jednolitym kolorem uzębienia. Preparat iBright ma formule gęstego żelu. Zapewnia on dużą skuteczność i przywraca odpowiednie ph, nie szkodząc zdrowiu szkliwa.

 

Dawkowanie żelu do wybielania zębów – Ibtight:

Kuracja 5-dniowa:
1 dzień – sesja wybielająca, trwająca 30 minut
5 dzień – sesja wybielająca, trwająca 20 minut

Kuracja 7-dniowa
1 dzień – sesja wybielająca, trwająca 30 minut
4 dzień – sesja wybielająca, trwająca 10 minut
7 dzień – sesja wybielająca, trwająca 10 minut

Dokładna instrukcja sesji wybielającej znajduje się w opakowaniu preparatu iBright.

 

Cena

Gdzie Kupić żel do wybielania zębów? Uwaga ! Żelu do wybielania zębów nie należy kupować na stronach typu allegro. Preparaty znajdujące się na tych stronach to często podróbki i oszustwa. Najbezpieczniej jest więc kupować je jedynie prosto z rąk producenta i otrzymać niski rabat prosto od producenta.
Wspaniała wyjście w walce z przebarwieniami i brzydki kolorem zębów. Ten innowacyjny, całkiem nowy lek potrafi wybielić zęby bez wychodzenia z domu. Koniec z żadnym wydawaniem pieniędzy na drogie zabiegi i wizyty u dentysty. Zabiegi te dodatkowo osłabiają szkliwo w przeciwieństwie do całkiem niedrogiego leku. Preparat ten oprócz wybielenia zębów wzmocni je od środka. Jedna z zalet stosowania tego leku jest fakt że można to stosować przede wszystkim jest to preparat, który każdy sam może stosować w dość dogodnej formie. Można bez problemu wybielić zęby nawet o kilkanaście odcieni, a pierwsze efekty widoczne są już po kilku tygodniach, więc jest to rzeczywiście dość imponujący wynik. Preparat iBright nie osłabia szkliwa, wręcz przeciwnie, wzmacnia zęby i dziąsła, nie ma problemu z nadwrażliwością, więc jest to dobre rozwiązanie dla każdej osoby, jaka chce się cieszyć pięknym i szerokim uśmiechem.

 

 

Co jeszcze warto wiedzieć o składzie żelu do wybielania zębów

Preparat iBright składa się z wysokiej jakości elementów, takich jak Sodium Perborate, który to składnik działa wybielająco na zęby, dzięki czemu można szybko zauważyć bielszy odcień już po kilku tygodniach stosowania preparatu. Z kolei kryształki wydroksyapatytowe redukują przebarwienia, dzięki czemu mamy do czynienia z jednolitym kolorem uzębienia. Żel do wybielania zębów iBright to także gęsty żel gwarantujący większą skuteczność oraz naturalne pH, które nie uszkadza szkliwa.