Tabletki na płodność dla mężczyzn

Usilnie starasz się o potomstwo, jednak żadne leki nie pomagają, a inne metody zawodzą? Coraz więcej małżeństw ma podobne problemy. Przyczyny mogą być naprawdę różne. Może to być nadwaga, nieodpowiednia dieta, zły tryb życia, bądź praca zawodowa, które nie jest dla nas odpowiednia. Te wszystkie rzeczy mogą być przyczyną, że starania o dziecko niestety nie są skuteczne. Rozwiązanie tego problemu jest oczywiście realne, ale należy jednak całkowicie zmienić swoją dietę, co i tak nie jest gwarancją na pozbycie się problemu z płodnością. Dlatego tak ważna jest dobrze dobrana suplementacja. Jednym z takich leków jest Insemin – tabletki na płodność dla mężczyzn, stosowany i polecany przez wiele par na całym świecie.

 

Dlaczego akurat Insemin jest najlepszy

Suplement ten bowiem, utworzony został w bardzo bezpieczny sposób, absolutnie niezagrażający naszemu organizmowi. Producent włożył wiele w pracy w to, by lek ten był wsparciem i pomocą dla każdego, kto boryka się z tym problemem. Wziął on pod uwagę zarówno potrzeby kobiet jak i po mężczyzn. Wszelkie przyczyny bezpłodności zostały szczegółowo i wnikliwie przebadane, dzięki czemu powstał suplement o niezwykle pozytywnej skuteczności. Potwierdzają to liczne badanie, a także osoby zajmujące właśnie leczeniem bezpłodności.

Niezwykle zawodowe podejście producentów spowodowało, że powstały dwie formuły: Insemin Men oraz Insemin Women. W ich składzie znajdują się bardzo cenne i potrzebne produkty, które odpowiedzialne są za zwiększenie szansy na zapłodnienie, ale także poprawia funkcjonowanie układu płciowego.

Tabletki na płodność dla mężczyzn – Insemin i problem znika!

 

 

Insemin Men – Opinie, Cena, Skuteczność

Badania potwierdzają, że lek ten wspomaga aktywność plemników. Dzięki temu poruszają się one szybciej, a ich morfologia pozytywnie się zmienia. Stosowanie Insemin Men umożliwi plemnikom rozwijać się w sposób prawidłowy, a produkcja spermy także ulegnie zwiększeniu.

Produkt skierowany do mężczyzn zawiera L-Karnitynę odpowiedzialną za poprawę metabolizmu energetycznego, nie brakuje w nim także witaminy C- ważnego przeciwutleniacza. Maca, Cynk czy też Selen to kolejne składniki, które sprawiają, że męskie nasienie jest lepszej jakości, istnieje większa szansa na zapłodnienie kobiety.
Dodatkowo należy zastosować się do kilku porad, pomagających w pokonaniu problemu. Jedną znich jest nie trzymanie telefonu komórkowego w kieszeni spodni. Badania przeprowadzone przez Amerykańskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu pokazały, że temperatura moszny wzrosła u użytkowników laptopów, którzy trzymali komputer na kolanach. Pamiętajmy, że długotrwałe przebywanie w wysokich temperaturach może doprowadzić do uszkodzenia plemników. Inne badania potwierdziły zaś, że promieniowanie z telefonów komórkowych może mieć negatywny wpływ na plemniki.

 

Czy Insemin jest dla nas

Insemin nie jest lekiem jedynie dla mężczyzn, ponieważ jeżeli staramy się o dziecko to obojga z rodziców muszą być zdrowi. Ne ma czym się martwic lek ten jest dostępny również dla kobiet, gdyż skład produktu zwiększa płodność obojgu rodzicom. Dodatkowo kwas foliowy zawarty w Insemin Women odpowiada za prawidłowy rozwój dziecka.

 

Jak to działają tabletki na płodność dla mężczyzn

Zestaw Insemin składa się z dwóch produktów przeznaczonych dla mężczyzn i kobiet.
W wersji przeznaczonej dla mężczyzn, lek odpowiada za zwiększenie ruchliwości plemników i morfologii, co pomaga w prawidłowym rozwoju.
Natomiast w wersji dla kobiet reguluje on cykle miesiączkowe, zwiększa produkcje kobiecego hormonu, czyli estrogenu, a także poprawia pracę i funkcjonowanie macicy.

Skład:
Insemin Men
– L-karnityna
– Witamina C
– Wyciąg z pestek winogron
– Maca
– Selen

Insemin Women
– Paba
– Kwas foliowy
– Żeń – szeń syberyjski
– Witamina E
– Witamina C
– Wyciąg z kwiatów koniczyny łąkowej

 

Środki ostrożności w przypadku stosowania tabletek na płodność dla mężczyzn

Nie trzeba przejmować się żadnymi skutkami ubocznymi. Preparat został bowiem stworzony na bazie jedynie naturalnych składników, przebadanych i w pełni bezpiecznych dla zdrowia.

 

Sposób użycia

Należy zażywać jedną kapsułkę rano i wieczorem po posiłku, by efekty były jak najlepsze.