Tabletki na libido bez recepty

Jeśli jesteś kobietą, która chce podwyższyć swoje libido, to ten artykuł jest właśnie dla ciebie. Jaki jednak skład powoduje niezwykłość tego suplementu? Często badania naukowe dotyczące współżycia nie skupiają się na kobietach, a jedynie dotyczą mężczyzn. To wszystko spowodowało, że nie wiadomo do końca, co działa na kobiety. Na szczęście powstał preparat, którego działania nikt się nie spodziewał, rewolucyjne tabletki na libido bez recepty – Femmax.

 

Jak działają tabletki na libido bez recepty – Femmax

Femmax jest lekiem przeznaczonym dla tych pań, które pragną, by ich libido było wyższa, a przy tym samym chęć do stosunku. Problem dotyczący libido, nie jest zbyt często poruszany, jednak potrzeby ludzkie mówią same za siebie.

Liczne badania, które zostały przeprowadzone na Uniwersytecie w Nowym Jorku ukazują, że więcej niż 58% kobiet jest niezadowolonych ze swojego życia seksualnego. Główną przyczyną tego problemu jest właśnie przemęczeniem i niskim poziomem libido.

 

 

Suplement ten połączenie ściśle opracowanych składników, należą do nich:

-Imbir, który ma pobudzające działanie. Według Chińczyków, pobudza on organy płciowe. I uważany jest za afrodyzjak.
-Żeń szeń amerykański, syberyjski i koreański.
-Ekstrat z ziela Damiana– odpowiada za aktywność seksualną i wzmacnia ogranizm.
-Muira Pauma– jej zadanie to pełnienie funkcji seksualnych.

 

Jak działa ten suplement

Po pierwsze powoduje wzrost libido. Kobiety mające dosyć niskie libido mogą nareszcie pożegnać się z tym problemem. Bowiem lek ten pobudza receptory w organizmie, co powoduje uczucie szczęścia i większą ochotę na seks.
To wszystko sprawi, że będziesz mogła cieszyć się bardziej intensywnym i długotrwałym orgazmem.
To wszystko spowoduje, że będziesz bardziej wytrzymała, a tym samym bardziej energiczna i radosna.

 

Femmax cena tabletek – Gdzie kupić?

Cena produktu w porównaniu do niesamowitych efektów i zmian w Twoim życiu intymnym jest naprawdę nie wielka. To jednak nie wszystko. Ciekawe prezenty, które możesz dostać już teraz na pewno zachęcą Cię do skorzystania z tej oferty. Podsumowując Femmax jest jednym z najlepszych leków na libido dla pań, jaki kiedykolwiek powstał.

Oprócz suplementacji w walce o wyższe libido potrzebne jest również zastosowanie się do kilku prostych rad.

 

 

1. Po pierwsze należy dbać o swoje ciało

Właściwe dbanie o swoje ciało to nie tylko dobrze wpływa na podwyższenie libido, ale także na ogólne samopoczucie. Jeśli kobieta czuje się z sama sobą dobrze, to wzrasta jej podniecenie, a tym samym właśnie libido. Zrzucenie zbędnych kilogramów to wskazówka na zwiększenie libido. Warto więc zacząć ćwiczyć ,bądź zapisać się na jakiś fitness. Już po miesiącu ćwiczeń z pewnością wzrośnie nie tylko twoja akceptacja samej siebie, ale sprawi to również, że krew będzie lepiej krążyła w organizmie, a co za tym idzie poprawią się twoje funkcje seksualne. Równocześnie ochota na różne zabawy w sypialni także będzie się częściej pojawiać. Nie zapominaj jednak o odpoczynku. Sen, podczas którego cały organizm odpoczywa i regeneruje siły, pomoże ci zwiększyć swoje libido i popęd seksualny.

2. Po 2 pamiętaj o diecie

Jest parę produktów żywnościowych mających pozytywny wpływ na wzrost kobiecego libido. Należą do nich te, które zawierają kwasy Omega 3. Można je znaleźć między innymi w łososiu, ostrygach, oliwie z oliwek, czy ostrygach. Produkty te wpłyną pozytywnie na Twój układ nerwowy i równocześnie wzrost hormonów, których zadaniem jest wzrastanie popędu seksualnego. Konieczne jest spożywanie cynku, odpowiedzialnego za wzrost testosterony, co potwierdzają liczne badania. Warto też spożywać awokado, selera, paprykę czili czy czekoladę. Bardzo ciekawe jest działanie papryczki chili, która produkuje endorfiny, a tym samym troszkę podpiecze atmosferę w łóżku.

 

Zioła na libido

Kuracja ziołowa jest również dobrym sposobem na libido. Najpopularniejsze z ziół, odpowiedzialnych za leczenie niskiego libido to zioła Dong Quai, żeń szeń syberyjski, a także Ginkgo Biloba, inaczej miłorzębem japońskim. Dong Quai pełni funkcje ,damskiego żeń szeniu”, pomocny jest bowiem w wielu kobiecych dolegliwościach. Między innymi leczy nieregularne miesiączki, pomaga w menopauzie i niepłodności. Ma także pozytywne działanie na układ hormonalny, a także dostarcza energii i witalności. Jego działanie można porównać do działania kobiecego hormonu estrogenu. Natomiast jego drugą funkcją jest leczenie spadku libido, którego przyczyną jest zbyt wysoki poziom testosteronu. Miłorząb japoński jest także bardzo znanym składnikiem, rozszerzającym naczynia krwionośne i odpowiedzialnym za lepsze ukrwienie i utlenienie tkanek, co usprawnia z kolei przepływ krwi do kobiecych narządów rodnych. Kolejna funkcja wyciągu z Ginkgo Biloba to ochrona układu nerwowego i dodawanie energii, będącej nieodłącznym składnikiem kobiecego libido.

 

Środki antykoncepcyjne

Czasami środki antykoncepcyjne mają wpływ na libido. Zdarza się, że to one powodują jego spadek. Jednak dotychczas przyczyny tej zależności nie są do końca znane. Warto więc skonsultować się ze swoim lekarzem i być może warto zastanowić się nad zmianą antykoncepcji. Może należy wypróbować te bardziej naturalne sposoby? W internecie jest ich od groma. Warto jest posiedzieć trochę i poczytać, ponieważ można naprawdę wiele się dowiedzieć i zacząć czuć pełną radość i przyjemność w 100 % podczas stosunku.