Tabletki na koncentracje

Masz problemy z koncentracją? Nie możesz się skupić w pracy? Chcesz poprawić swoją aktywność fizyczną? Zacznij stosować tabletki na koncentracje, które pozytywnie wpłyną na Twój umysł i zwiększy efektywność. Dzięki większej aktywności fizycznej, będziesz bystrzejszy i i będziesz szybciej reagować, co potwierdzają liczne badania. Dzięki temu będziesz lepszy nastrój oraz więcej energii.
Koncentracja ma ścisłe połączenie z naszym sposobem odżywiania. Poprawne funkcjonowanie mechanizmów w naszym mózgu a także sprawność umysłową gwarantuje odpowiednią dietą. Nasza sprawność intelektualna, zależy od codziennego odżywiania. Liczne badania potwierdzają, że prawidłowe odżywianie ma wpływ na odpowiednią cyrkulację krwi w mózgu.

 

 

Stres

Chroniczny stres sprawia, ze objętość mózgu gwałtownie się zmniejsza. Badania przeprowadzone przez zespół naukowców z University of Yale potwierdzają, że stres obniża ilość istoty szarej w części przedczołowej kory mózgowej. To właśnie jest przyczyną większego trudu związanego z powstrzymaniem emocji oraz niższą samokontrolą.

 

Sen i odpoczynek

Gdy jesteś przemęczony, wówczas twój mózg nie potrafi dać sobie rady z dystrakcjami, a koncentracją stanowi dla ciebie nie lada wyczyn. Wówczas osłabione są też funkcje pamięci. Kiedy śpisz twój mózg uporządkowuje sobie zgromadzone informacje oraz dokonuje regeneracji. Naukowcy wyglądający na Uniwersytecie Wisconsin-Madison mówią, że wtedy wówczas stajesz wzbogacasz się, gdyż twój organizm buduje nowe komórki.
Przekonaj się, ze powyższe czynniki powodują że zwiększa się aktywność Twojego mózgu i zacznij
optymalny dla Ciebie plan suplementacji – wypełnij w 30 sekund nasz darmowy test.

 

Pierwsze rezultaty widać już po 14 DNIACH:

– Osiągaj więcej niż inni, dzięki nawet 30%
sprawniejszej pracy mózgu.
– Szybciej ucz się nowych zadań w pracy, przedmiotów
na studiach, lepiej analizuj informacje.
– Działaj na najwyższych obrotach przez więcej
godzin bez zmęczenia i senności.
– Zwiększ koncentrację na wykonywanym zadaniu
nawet o 55%.
– Neutralizuj wpływu stresu oraz przeładowania
obowiązkami na Twoją skuteczność.
– Zwiększ szybkość reakcji nawet o 62% i popraw
koordynację ruchów.
– Działaj sprawniej, bez błędów, dzięki lepszej kontroli
poznawczej.
– Czy znasz 4 najważniejsze czynniki wpływające na Twoją efektywność?

 

Aktywność fizyczna

Regularne ćwiczenia poprawiają nie tylko kondycję fizyczną, ale także pozytywnie wpływają na Twój umysł i zwiększają efektywność. Dzięki dużej ilości ruchu jesteś bystrzejszy oraz reagujesz szybciej. Badania potwierdzają również pozytywny wpływ ruchu na Twój nastrój oraz zwiększoną ilość energii.

 

Dieta

Występuje silny związek między zdolnościami umysłowymi, a dostarczaniem organizmowi witamin i składników mineralnych. Poprawne funkcjonowanie mechanizmów w naszym mózgu, a co za tym idzie nasza sprawność intelektualna, zależy od codziennej diety. Według naukowców prawidłowe odżywianie zapewnia odpowiednią cyrkulację krwi w mózgu.

 

Sen i odpoczynek

Kiedy jesteś zmęczony, Twój mózg nie radzi sobie z dystrakcjami i trudniej jest Ci się skoncentrować, osłabione są również funkcje pamięci. Podczas snu Twój mózg porządkuje zgromadzone informacje oraz dokonuje regeneracji. Według naukowców z Uniwersytetu Wisconsin-Madison mózg staje się wtedy bogatszy, ponieważ budowane są nowe komórki.
Sprawdź, jak powyższe czynniki wpływają na aktywność Twojego mózgu oraz odkryj optymalny dla Ciebie plan suplementacji.
Jak Momentum – tabletki na koncentracje, pomogą Ci lepiej wykorzystać Twój potencjał?
Momentum, w odróżnieniu od innych środków, działa kompleksowo, wpływając na wszystkie najważniejsze obszary mózgu, co gwarantuje jego wysoką skuteczność oraz długotrwałe działanie.