Dobre tabletki na rzucenie palenia

Rzucanie palenia trudna sprawa. Aby to zrobić muszą być naprawdę dobre tabletki na rzucenie palenia Wielu z nas obawia się tego kroku, by uzyskać niesamowite efekty potrzebny jest działający i skuteczny lek jakim jest właśnie Nicorix.

 

 

Czym jest Nicorix

Palenie papierosów jest bardzo niebezpieczne i niezdrowe. Grozi nowotworami, ale i sprawia, że nasze zęby stają się żółte, oddech nie świeży, a dodatkowo może pojawić się również kaszel. Jeśli chcesz nie dopuścić do tych wszystkich skutków, najwyższy czas skończyć z tym strasznym nałogiem. I tu właśnie pomoże Nicorix, on pomoże ci skończyć z nałogiem i zacząć żyć zdrowo. Twój portfel też na tym skorzysta. Chyba lepiej wykorzystać zaoszczędzone pieniądze na coś lepszego?

 

Skład:

Nicorix pomoże uporać ci się z nałogiem, gdyż w swoim składzie nie ma nikotyny, a wszystkie jego składniki są naturalne, między innymi: korzeń kudzu, który blokuje receptory nikotynowe. Dzięki temu stracisz ochotę na kolejnego papierosa , a tym samym wyleczysz się z nałogu.

 

Działanie:

Zaleta tego preparatu to przede wszystkim bardzo szybki efekt i jednocześnie trwały, przy jedno, dwu-miesięcznej kuracji. Po pierwszej tabletce nie chce ci się już sięgać po papierosa. Jeśli chodzi o objawy to nie musisz się martwić, nie ma żadnych, więc spokojnie możesz chodzić do pracy. Kolejną zaletą jest kontrola wagi, który sprawi, że nie przytyjesz. Najważniejszą zaletą tego preparatu jest jednak wolność od nikotyny. Cały proces kuracji jest trudny, dlatego właśnie potrzebujesz kupić suplement Nicorix, który niezależnie od wieku, czy płci zawsze jest skuteczny i pomoże ci pozbyć się tego strasznego nałogu.
Pamiętajmy, że gdy zaczniemy kuracje należy spełnić kilka kroków. Po pierwsze zidentyfikować wszystkie sytuacje z codziennego życia, przy których sięgamy po papierosa. Wyodrębnienie takich momentów, pomaga nam podjąć kroki, by zająć się czymś innym, gdy pojawia się pustka, wywołana brakiem papierosa. Każdy ma indywidualny sposób, co zrobić z czasem wcześniej przeznaczanym na palenie.

 

Ratunku! Chcę zapalić!

Ludzie, którym udało się skończyć z paleniem, podają kilka trików, które pomagają pozbyć się tego nałogu. Po pierwsze trzeba unikanie sytuacji kojarzących się z paleniem. Trzeba postarać się o ile to możliwe przygotować się na toby umieć radzić sobie bez papierosa. Jedno z częstych pytań mówi o tym czym zająć ręce? Może warto kupić jakomś piłeczkę antystresową, albo trzymać przy sobie jakiś brelok, bądź gumkę? Warto też mieć przy sobie jakieś małe przekąski: jak rodzynki, słonecznik czy bezcukrowe gumy do żucia (nie chcemy przecież przytyć!). ważne jest również, by była przy nas osoba nam bliska, która może nam pomóc i wesprzeć nas kiedy będzie ciężko. Pokusa trwa dosłownie parę minut, a podczas niej należy odwrócić uwagę od myśli i zająć się czymś innym. Jeśli to papieros był u ciebie formą spędzania czasu wolnego, zamień go na coś bardziejpożytecznego. Jest tyle rzeczy, które możesz zrobić w tym czasie.

Część osób nie jest świadoma, że palenie papierosów mogą być kojarzone również z pewnym miejscem, np. balkonem, przystankiem autobusowym, parkiem, pokojem czy kuchnią. Warto na tyle ile to możliwe zmienić aranżacje pomieszczeń w, których palimy (warto przestawić meble, kupić nową narzutę na sofę, zmienić rolety, przemalować ściany, powiesić plakat czy obraz. Szerokim łukiem omijaj miejsca, w których wolno palić. Chodź do lokali, w których jest to zabronione, np. centrach handlowych, na basenie, w bibliotece, w kinie. Poinformuj rodzinę o rzuceniu palenia i poproś o pomoc i wsparcie.

 

Wcale nie musisz utyć

Często palacze martwią się, że kończąc z paleniem, zaczną przybierać na wadzę i faktycznie często zdarza się, że osoby palące zamiast papierosa sięgają po różnego rodzaju przekąski. O ile dbamy o to, jakie to są przekąski, waga nie powinna ulec zmianie. Nie sięgaj po batoniki, orzeszki, czy chipsy, lepiej przygotuj sobie pokrojone w paski warzywa, małe owoce lub pestki słonecznika bądź dyni. Połóż je w miejscach, gdzie dotychczas paliłeś. Pij również dużo płynów, zwłaszcza wody i pamiętaj o regularnym spożywaniu pokarmów.

 

Znajdź swój sposób na rozładowanie stresu

Palacze często przykrywają swój nawyk wymówką, że to wyładowuje ich emocje. Bzdura! Nikotyna pobudza organizm, ożywia go i podnosi jego ciśnienie. Skąd więc uczucie spokoju po zapaleniu papierosa? Otóż dzieje się tak, gdyż zapalenie papierosa sprawia, że skupiamy się na tym i nie myślimy o tym co nas zdenerwowało. Dodatkowo w naszym mózgu pojawia się wyrzut dopaminy, czyli tzw. hormonu szczęścia i osoba taka czuje krótkotrwałą ulgę. Należy zauważyć ,że osoby palące w ciągu dnia częściej odczuwają stres, powstały w wyniku spadku poziomu nikotyny w organizmie (objawy odstawienia). Zapalenie papierosa uspokaja po stresie który powstał w wyniku palenia. Nasuwa się nam wniosek, któremu przeciwni są palacze, że palenie papierosów potęguje stres, gdyż częściej prowokuje rozdrażnienie, spadek koncentracji i napięcie psychiczne. Dlatego podczas całego procesu odwyku należy poszukać innych metod walki ze stresem. Może być to sport, joga, częstszy spacer, czy wyjście z przyjacielem.